09:00 - 18:00

Açılış Saatlerimiz Pzt. - Cum.

(266) 245 25 35

Bizimle İletişime Geçin

Facebook

Twitter

 

Hakkımızda

Aslanbay Avukatlık Ofisi > Hakkımızda
a
720

Davada Adaletin Yerini Bulması İçin Katkıda Bulunduk

Aslanbay Hukuk Bürosu aile hukuku, ceza hukuku, ticaret hukuku, icra iflas hukuku, tüketici hukuku, miras hukuku gibi alanlarda danışmanlık hizmeti ve yargı mercilerine intikal eden uyuşmazlıklarda avukatlık hizmeti vermektedir. Ortaya çıkan uyuşmazlıklar hakkında etkili çözüm yolları bularak müvekkillerimize güvenilir, kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak büromuzun temel felsefeleri arasında yer almaktadır. Mevzuat, içtihat ve yayınların takibi sıklıkla yapılmakta, güncel bilgiye erişim sağlanarak daha iyi hizmet kalitesine ulaşmak hedeflenmektedir. Büromuz Av. Semih Aslanbay tarafından kurulmuş olup 2020 yılında Av. Ceyda Seçkin Aslanbay’ın katılması ile bünyesindeki iki avukatla hizmet vermeye devam etmektedir.

Av. Semih Aslanbay 2012 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Balıkesir Barosuna kayıtlı olarak 5 yıldır serbest avukatlık yapmaktadır. 

Gayrimenkul hukuku, ceza hukuku, miras hukuku alanları ağırlıklı çalışma alanları olup iş hukuku ve aile hukuku alanında da eğitim ve seminerlere katılmıştır.

Av. Ceyda Seçkin Aslanbay 2015 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Balıkesir Barosuna kayıtlı olarak 4 yıldır serbest avukatlık yapmaktadır. 

Aile hukuku, iş hukuku, icra iflas hukuku alanları ağırlıklı çalışma alanları olup iş hukuku, aile hukuku, limited –anonim şirketler hukuku, vergi hukuku, tüketici hukuku ve uygulamalı avukatlık alanında da eğitim ve seminerlere katılmıştır.

Avukatlarımız sizi çeşitli hukuk davalarında temsil ederek, ihtiyacınız olan yardımı en iyi şekilde sağlayacaktır.